Camii Pencere Dizaynı
Camii Pencere Dizaynı

Camii Pencere Dizaynı

Camii Pencere Dizaynı

Camii pencere dizaynı;

 

Taştekin Nakkaş camii pencere dizaynında yılların tecrübesiyle hizmetinizdedir. Camii nakkaş ustalığı ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekte olan firmamız. Camii Pencereleri, minare, camii iç ve dış bakım, boyalama ve restorasyon hizmetlerini sunmaktadır.

Camii Pencere uygulaması; Camii pencerelerine cam uygulamamız, soğuk cam tekniği de diyebileceğimiz, farklı renklerde camların kullanılmasından oluşan ve özel yapıştırıcı yardımıyla bütünlüğü sağlanan cam tekniğidir.

Talep edilen şekle göre vitray modelinin öncelikle eskizi hazırlanmaktadır. Daha sonra kullanılacak renklere örnek model gösterilerek karar verilir ve vitray çalışmasında kullanılacak camlar hazırlanır. Talebe göre ölçümden sonra camlar kesilir. Hazırlanan eskiz düz bir masa üzerinde sabitlenir. Ahşap çıtalar yardımıyla çalışmanın dış ölçüleri yani sınırları belirlenir.

Hazırlanan camlar eskiz üzerindeki yerlerine uygun olarak kesilerek titizlikle birbirine yapıştırılır. Son olarak yapışma işlemi biten çalışma paslanmaz veya metal konstrüksiyon yardımı ile çerçevelenip kullanıma hazır hale gelmektedir.

Taştekin Nakkaş, cami süsleme ve restorasyon

Galeri

Bir yanıt yazın