Kubbe çalışmaları ile göz dolduran Taştekin Nakkaş ustaları, nakkaş ustalığının en güzel örneklerini belki de kubbe çalışmalarında göstermiştir.
Taştekin Nakkaş Kubbe çalışmaları

Taştekin Nakkaş Kubbe çalışmaları

Kubbe çalışmalarımız

Taştekin Nakkaş camii nakkaş ustası, camii çini ustası. kubbe çalışması
Taştekin Nakkaş camii nakkaş ustası, camii çini ustası

Kubbe çalışmalarımız ile göz dolduran Taştekin Nakkaş ustaları, nakkaş ustalığının en güzel örneklerini belki de kubbe çalışmalarında göstermiştir. Bir çok kurum, kuruluş ve halktan olumlu tepki almıştır. Olumlu dönüşler bizleri daha iyisini yapmaya sevk etmiş, hep daha iyisini yapma arzusunu geliştirmiştir. Sürekli gelişim içinde olan sanat, bizim sanatımızı da etkilemiştir.

Kubbe çalışmalarında, Binaların üzerlerini örtmek için kullanılan mimari bir sistem olmasına rağmen daha çok ibadethanelerde daha şık ve daha albenisi olduğu tüm inançlarca kabul görmüş, bizim köklü kültürümüzle zirve noktasına ulaşmıştır. Biz Taştekin Nakkaş ekibi olarak, bu kültürün devamlılığı için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bir çok usta, kalfa ve çırak yetiştirmeye devam ediyoruz. Cami nakkaş ustası olarak Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekten ve bu işi yapmaktan gurur duyuyoruz.

Sizlerde bizimle çalışmak istiyorsanız.

20211105 172745 1

7/24 açık olan telefon numaramızı arayabilir, whatsapptan yazabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Daire veya dörtgen binaların üzerini örtmekte kullanılan kubbe modelleridir,

Kubbe çalışmaları 

Taştekin Nakkaş

SHARE